Количка

0 артикула
Начало Хоби и креативДекупажСалфетки за декупаж на бройкаСалфетки за декупаж дантела с релеф 33 x 33 cm

Салфетки за декупаж дантела с релеф 33 x 33 cm

Цена:0.49лв.
  • Код:
    002765

Салфетките се предлагат поединично!

(Цената е за една салфетка.)

Избери дизайн:
Салфетки за декупаж дантела с релеф 33 x 33 cm
Салфетки за декупаж дантела с релеф 33 x 33 cmСалфетки за декупаж дантела с релеф 33 x 33 cm

Релефни салфетки, имитиращи дантела!

При внимателна работа и с подходящо декупажно лепило и лак релефа се запазва и резултата е уникален!

  • Трипластови
  • Размер: 33 x 33 cm